В аукціоні може взяти участь будь-яка людина, всі торги проходять в системі Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/filter/wood. У наш час він вважається одним з найпопулярніших видів торгів – відкриті торги. Від таких аукціонів державна казна добре поповнюється, це дуже вигідний напрямок.

Навіщо торги необробленою деревиною?

Лісгосп на електронному сайті sale.uub.com.ua пропонує продаж виробів з деревини, які сортуються за певними елементами в процесі вирубки повалених дерев та колод, а потім відправляються на переробку. З 2016 року було продано велику кількість державного та комунального майна. І все це завдяки системі Prozoro.Sales. Ця система гарантує швидкий та якісний продаж деревини, а головне, без обману.

Найбільша перевага торгів полягає в тому, що вони проводяться публічно, і це допомагає уникнути відмивання грошей та корупції. При проведенні таких аукціонів, можна відстежувати хід усіх дій, не будучи особисто присутніми, і в будь-який час вносити власні поправки та скарги.

Аукціон необробленої деревини — як туди потрапити?

Для того, щоб стати офіційними учасниками аукціону, досить зареєструватися на будь-якому сайті системи Prozoro. Таким сайтом може бути, наприклад, «Українська універсальна біржа», і тоді громадян має право брати участь у будь-якому аукціоні в системі. Такі майданчики є своєрідними посередниками між підприємствами, які займаються заготівлею лісу за схваленням уряду, та тими, хто купує цю сировину.

Після реєстрації на веб-сайті УУБ відкривається доступ до вашого особистого кабінету, за допомогою якого ви можете відстежувати цікаві пропозиції, володіти необхідною інформацією про аукціони, а також самостійно подавати заявку на участь. Весь процес аукціону чесний, оскільки учасник не має ніякого зв’язку з автором пропозицій. Документи перевіряються негайно після проведення торгів.

Що потрібно для участі в тендері з продажу необробленого дерева на сайті УУБ

Абсолютно кожна особа, яка проживає на території України може взяти участь в аукціонах необробленої деревини на веб-сайті УУБ. Щоб взяти участь, потрібно виконати такі дії, як:

 1. Зареєструватися на сайті;
 2. вивчити дані щодо запропонованих партій;
 3. Зробити відповідний вибір лота;
 4. Аналізувати інформацію про лот;
 5. Подати заявку на участь через свій особистий кабінет;
 6. Запропонуйте свою ставку;
 7. Пройти певний відбір заявок;
 8. Отримайте виграшну ставку та укладіть угоду.

На цій платформі кожен громадянин має право брати участь в аукціоні будь-яких хвойних дерев, тирси, різних відходів, дров як палива та багато іншого.

Сайт УУБ містить повний перелік лотів, які представлені в системі Prozoro. Клієнти завжди можуть отримати актуальну інформацію про представлені аукціони та вибрати, що для них буде вигідніше. Після успішної реєстрації у клієнта буде персональний наставник, який допоможе вирішити будь-яке питання, яке може виникнути, а також допоможе обрати найкращий лот і виграти. Біржа успішно працює з 1997 року і сьогодні є однією з найбільш досвідчених у наданні послуг з купівлі-продажу державного та комунального майна. Ви можете зареєструватися в будь-який час. Кожен лот має початкове значення та статус, згідно з яким ви можете дізнатись, до якої дати чи часу ви можете подати заявку на участь. Ви можете дізнатися всю інформацію про лоти після аукціону, коли буде оголошено переможця.

Переваги купівлі нерухомості через аукціони в Прозоро

Операції з нерухомістю через Prozoro є дуже вигідними для обох сторін, оскільки:

 • Посередник не потребує додаткових витрат, які допоможуть вам знайти нерухомість;
 • Покупець нічим не ризикує, після аукціону він отримує свій гарантований внесок;
 • Єдине, що потрібно зробити, це визначити вимоги до придбаного майна, а також спостерігати за майновими аукціонами та брати в них участь з їх пропозиціями, тоді велика ймовірність швидко та недорого забрати необхідний лот .

Усі торги на Prozoro є прозорими та офіційними, без так званих «підводних каменів». Заходьте, дізнавайтесь, спробуйте зрозуміти, наскільки ефективно здійснювати аукціони в Інтернеті.