Згідно з новими вимогами, державні аукціони з купівлі та продажу земельних ділянок, офіційно зареєстрованих в якості чийсь приватної власності, незабаром будуть проходити виключно на порталі УУБ.

Всі жителі України, а особливо приватні власники паїв і великих земельних ділянок, очікували виходу в світ нового державного законопроекту, згідно з яким стане офіційно дозволено проводити аукціони і торги, в рамках яких буде здійснюватися продаж і купівля приватних земельних ділянок і передача їх в нові руки. 

Більш того, громадянам країни буде дозволено купувати і продавати не просто великі земельні ділянки, а й цілі сільськогосподарські угіддя. Також в подальшому використовувати їх в якості реалізації своїх власних цілей з можливістю отримання прибутку. Даного законопроекту країна чекала протягом довгих років і з цього моменту її жителі отримають повне конституційне право на розпорядження особистої землею.

Як продати свій пай?

Аукціони з продажу земельних ділянок і аграрних територій в межах кордонів країни будуть проводитися в електронному форматі на офіційному сервері кампанії Прозорро, наприклад, на сайті Української універсальної біржі. Діяльність компанії в повній мірі регламентується чинним законодавством, за рахунок чого всім її клієнтам гарантується надійність і відкритість всіх їх дій.

Більш того, нещодавно вийшов законопроект. Громадяни України отримають можливість не тільки продавати і купувати нові землі, оформляючи їх в свою приватну власність, але також і здавати особисті земельні володіння в оренду іншим громадянам країни.

Продаж і купівля земельних володінь https://sale.uub.com.ua/news/zemelqni-torgy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini, згідно з українським законодавством, може здійснюватися як фізичними так і юридичними особами, офіційно зареєстрованими на території країни, а також приватними компаніями, що мають всі необхідні документи.

Однак, в урядових органах держави активно обговорюється питання, що стосується надання іноземним громадянам можливості покупки і продажу земельних ділянок на території України. Цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому повноправними учасниками електронних аукціонів стануть і жителі інших країн